Namık Erdem KAYA

Ankara’nın yükselen bölgesi Çayyolu’na ürün ve hizmetleriyle değer katan firmaları, markaları ve iş insanlarını biraraya getiriyoruz. 2018 Yılının Çayyolu Rehberini SANAL REHBER farkı ve Namık Erdem KAYA güvencesi ile biz hazırlıyoruz.

Son araştırmamız bize gösterdi ki; Basılı Rehberler sanıldığının aksine henüz ölmemiş. Çünkü belirli bir yaş grubunun üzerindeki kitleler online dünyayı yani cep telefonlarından erişebildikleri internet kayıtlarını kullanmamaktalar. Yani internet erişimi olan akıllı son model cep telefonlarını sadece telefonla arama özelliği için kullanmaktalar. A, B ve A+ tabakayı oluşturan bu grup yüksek gelir düzeyi ve aktif bir sosyal yaşama sahipler. Ve esas konu da bu grubun bilhassa haftaçi günleri Çayyolu esnafını yalnız bırakmayan grup olması. Yani Çayyolu’nu esas ayakta tutan bu büyüklerimiz hâlâ basılı rehber tercihini belirtmekteler. Biz hem BASILI REHBER hem de SANAL REHBER hazırlayarak tüm Çayyolu Sakinlerini hedef alıyoruz.

Gerek yüzyüze görüşmelerle gerekse organik kaynaklarla elde ettiğimiz Çayyolu & Ümitköy & Yaşamkent & İncek & Alacaaatlı & Beytepe & Angora & Binsesin & Beysukent & Töyko & Eskişehir Yolu & Koru & Ahmet Taner Kışlalı Mah. ve daha pek çok bölgedeki dükkan, mağaza, işhanı, plaza, özel okullar, anaokulları, ofis, atölye, fabrika gibi işyerlerinde faaliyet gösteren esnaf, işadamı, zanaatkar, sanatçı, okul yönetimi vb tüm kişi ve markaları SANAL REHBER markamızın altında ÇAYYOLU 2018 Rehberi‘nde topluyoruz.

Binlerce Rehber Kaydını iş dalı, meslek ve hizmet sektörü gibi alanlarda sınıflandırarak hem Online dünyadaki https://sanalrehber.com sitemizde hem de Basılı Rehber ile doğrudan Çayyolu Sakinlerinin erişimine sunuyoruz.

Basılı Rehber Çayyolu sakinlerinin sürekli elinin altında tutacağı kolay, okunaklı, anlaşılır, hafif ama kaliteli bir Basılı Rehber olacak.

Basılı Rehberimiz 2 Tip Olacak:

  1. Deri kapak, A5 ebadında, her yıl güncellenebilir formata sahip, sentetik reklam sayfalarını barındıran, suya dayanıklı birinci kalite El Rehberi
  2. Sentetik Kapak, A6 ebadında, suya dayanıklı birinci kalite Cep Rehberi

ÇAYYOLU 2018 Rehberi‘mizde yeralmak isteyen firmalar 2 şekilde katılım sağlayabilir:

  1. Reklam Vererek + Rehbere Kayıt Olarak. Detaylar için burayı tıklayınız
  2. Rehbere Kayıt Olarak

İlk basım 10.000 adet olacak olup diğer rehber dağıtımlarından farklı olarak doğrudan Çayyolu Sakinlerine elden ulaştırılacaktır. Amacımız 15 Şubat 2018’de basılı tüm rehberleri Çayyolu Sakinlerinin dresuarlarıyla buluşturmak.

Basılı Rehberlerimize sahip olmak ücretlidir. SANAL REHBER kullanımı ise tüm Çayyolu Sakinleri için ücretsiz tutulacaktır.

Diğer tüm detaylar için lütfen müşteri temsilcimizi arayınız: 0 312 473 79 63

ÇAYYOLU 2018 REHBER’inin SANAL REHBER sürümünü önincelemek için tıklayınız: http://cayyolu.sanalrehber.com

 

Daha geniş bilgi için sitemizdeli Canlı Sohbet özelliğini kullanabilir ya da telefonlar arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak gönderebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

 

etiket: çayyolu rehber, çayyolu rehberi, ümitköy rehberi, umitkoy rehberi, çayyolunun firma rehberi var mı, çayyolu firmaları, çayyolunda faaliyet gösteren, çayyolu firma listesi, çayyolu ara, ümitköy bul, çayyolu bul, yaşamkent rehberi

[contact-form to=”info@sanalrehber.com” subject=”Çayyolu 2018 Firma Rehberi Hakkında”][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”1″][contact-field label=”Eposta” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Cep Telefonu” type=”textarea”][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea”][/contact-form]